Şehiriçi Taşımacılık

Şehiriçi taşımacılık bir ilin kendi il sınırları içerisinde yapılan lojistik hizmetidir. Örneğin Ankara Çankaya’dan Ankara Keçiören’e yapılan taşımacılık şehiriçi taşımacılık dır. Şehiriçi taşımacılık çoğunlukla manevra kabiliyeti yüksek ve küçük ebatlara sahip olan kamyon veya kamyonetler ile gerçekleştirilir.

Şehiriçi taşımacılık da siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları karşılanırken ürünlerinizin istenilen adrese doğru zamanda taşınması için doğru planlama ve doğru uygulama gerekmektedir. Ürünlerinizin doğru bir şekilde istediğimiz adrese taşınması ve sevkiyat işlemlerinin zararsız bir şekilde tamamlanması oldukça önem arz etmektedir. Bu sektör rekabetin çok fazla olduğu birçok firmayı bünyesinde barındırmaktadır. Ancak Ankara ambar sunmuş olduğu hizmetin kalitesi ile alanının öncü firmalarından biri haline gelmiştir. 

Şehiriçi taşımacılık da isteğe özel olarak asansör, paketleme ve sigorta hizmetleri de sunulmaktadır. Ankara ambar nakliye ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü ekipman ve aracı bünyesinde barındırmaktadır. Sizler için kıymetli olduğunu bildiğimiz eşyalarınızın sorumluluğunu firmamız  tamamen üstlenmektedir. Bu sebepledir ki bir çok kişi ya da firma tarafından Ankara ambar sıkça tercih edilmektedir.

Whatsapp'dan Hızlı Teklif Al!