Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık aynı güzergâh üzerinde bulunan farklı müşterilerin yüklerinin aynı kamyon,kamyonet veya tır ile taşınması lojistiğine verilen isimdir.

Bu sektörde, nakliyesi yapılacak ürünlerin hacmi kadar ağırlığıda çok önemlidir. Parsiyel taşımacılık da hesaplamalar ağırlık ve metreküp gibi hesap ölçütleri kullanılarak yapılmaktadır. 

Lojistik maliyetlerinin önemli bir gider kalemi olduğu hemen herkesce bilinmektedir. Parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Komple araç kiralamak maliyeti bir hayli yükseltmektedir. Parça taşımalar küçük ve orta ölçekli olduğu zaman size maaliyet açısından fayda sağlayacaktır. Ancak her şeyden önemlisi ürünlerinizin güvenilir bir şekilde yerine ulaştığından emin olmanızdır.

Bilindiği üzere parsiyel taşımacılık kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demir yolu gibi ulaşım ağları ile gerçekleştirilmektedir. Ankara ambar tüm bu ulaşım ağlarına sahip olduğu için yurt içi ve yurt dışı taşımacılık da sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Ankara ambar parsiyel taşımacılık da alanındaki uzman kadrosu ve son teknoloji ile uyumlu ekipmanları ile lojistik sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biridir.

Whatsapp'dan Hızlı Teklif Al!