Frigo Taşımacılığı

Frigo taşımacılığı  -18oC - 27oC arasındaki sıcaklıklara kadar kadar dondurulmuş ve taze gıda taşımacılığı anlamına gelmektedir. Frigo taşımacılığı için kullanılan bir diğer ifade de soğuk taşımadır. Soğuk taşıma yapabilen kamyon ve kamyonetlere ihtyaç vardır. 

Ankara ambar teknolojik alt yapısı ile, ürünlerinizin sevkiyatını planlar, uygun steril araçlar ve hijyenik koşullarda taşınacak ürünlerinizin en kısa sürede dilediğiniz noktaya ulaştırılmasını sağlar.

Bu taşımacılığın en önemli özelliği titizlikle yapılması gerekliliğidir. Firmamız bu bağlamda alanında uzmanlaşmış personeli ile her geçen zaman hizmet kalitesini artırmaktadır. Aynı zamanda frigo taşımacılığı konusunda danışmanlık hizmeti de veren firmamız bozulabilme ihtimali olan ürünlerinizin en sağlıklı ve en güvenli yolla gideceği yere ulaşmasını garanti eder. 

Firmamız sıcaklık kontrolü yapılmış ürünlerinizin sıcaklık değerlerini olası tehlikelere karşı koruyarak bu alanda taşıma hizmeti sunmaktadır. Frigo taşımacılığı alanında da iddialı olan Ankara ambar, bu alandaki gücünü müşterilerine sunduğu hizmet ile göstermektedirFirmamız her türlü yaş sebze ve meyve, kozmetik ve ilaç ürünleri, çiçek ve fidan, et ve et ürünleri ile deniz ürünleri gibi bir çok alanda frigo taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Whatsapp'dan Hızlı Teklif Al!