Deniz Taşımacılığı

Ankara ambar, deniz taşımacılığı için ihtiyaç duyulan tüm lojistik ve taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Deniz taşımacılığı nın faydası yalnızca zaman değildir. Pratik olması ve maliyet de önemli unsurlar arasındadır. Uzun mesafeler için yapılan deniz taşımacılığı, ulaşım maliyetlerini minumuma indirme ve tasarruf imkanı sağlamaktadır. Denizyoluyla taşıma yapmak demiryoluna göre 3.5 kat daha ucuzken karayoluna göre 7 ve havayoluna göre de 22 kat daha ucuzdur. Bu nedenden dolayı deniz taşımacılığı firmalar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Dış ticarette daha da önem kazanan deniz taşımacılığı firmamızı bu konuda daha çok önlem almaya itmiştir. Firmamız deniz taşımacılığı yaparken müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutmaktadır. Taşıması yapılacak ürünlerinizin güvenilir ve doğru bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılması için bu alanda uzmanlaşmış kişiler ile çalışmaktadır. 

Ankara ambar deniz taşımacılığı nda sahip olduğu uluslararası standartlarda sigorta güvencesi ile nakliye hizmeti vermektedir. Ankara ambar geniş ürün yelpazesi sayesinde, taşıması yapılacak ürünlerinizin doğru zamanda, doğru yere, uygun maliyetli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için hizmetlerinin kalitesini her geçen gün biraz daha artırarak siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Whatsapp'dan Hızlı Teklif Al!